Home | Developerské projekty - Praha a okolí | Rodinné domy Praha 6 - Lysolaje

Rodinné domy Praha 6 - Lysolaje

Rodinné domy Praha 6.

Rodinné domy v Lysolajích společnosti BPD Development nabízí moderní architekturu, flexibilní dispozice, dostatek světla v interiéru domu i dostatek soukromí. Autorem návrhu je architektonická kancelář Schindler Seko architekti a jak prozrazují vizualizace domů i samotná realizace, ambicí architektů i investora je postavit svébytný a výtvarně jednotný obytný soubor s necelými třemi desítkami domů. 

 

Domy nabízíme ve dvou úrovních dokončení

Ten první zahrnuje - klasicky – kompletně dokončený dům na klíč (standardy Vám rádi pošleme). Druhé možné řešení představuje koupě domu s kompletně dokončenou fasádou, okny, vstupními dveřmi a garážovými vraty a volnou vnitřní dispozicí. Uvnitř se tedy ocitnete v nerozpříčkovaném prostoru, který nabídne více variant dokončení – a to dokonce i co do počtu ložnic nebo koupelen. Co je na této alternativě lákavé je to, že v tomto standardu můžete dům nabýt ihned.

Rodinné domy leží v Lysolajích až téměř na konci údolí, přímo u autobusové zastávky Lysolaje. Jde o klidné území, jehož přirozenou hranici na severní straně tvoří poměrně prudký zelený svah. Vlastní pozemek pro výstavbu je rovinatý, umožňuje tedy umístit domy na pozemku pravidelně tak, aby byly hlavní obytné místnosti orientovány na jihovýchod nebo jihozápad, vždy do zahrady.

Areál zahrnuje celkem 26 rodinných domů. Osmnáct z nich je uspořádáno do dvojic (vzniká tedy 9 dvojdomů), počet doplňuje 8 samostatně stojících domů. V rámci první etapy je dokončeno prvních 9 domů, z toho 1 samostatný a 8 uspořádáno ve dvojicích (4 dvojdomy). Velikosti pozemků se liší podle polohy domu a pohybují se v rozpětí 308 - 482 m2.

Podrobný ceník Vám rádi zašleme. Cenové rozpětí kompletně dokončených domů se pohybuje (včetně pozemku a DPH) od 7.516.000 Kč. Cena domů ve standardu 2 (tedy nedokončený dům) se pohybuje od 5 900 000 Kč  včetně pozemku a DPH.

 

Dokončili jsme  vzorový dům v 1. etapě, prohlídky možné po dohodě!

Kontaktujte makléře

Pavel Bošek
mobil: 602264956
pavel.bosek@tide.cz

Celé jméno
E-mail
Telefon
Poznámka

Odeslat
Hlavní informace

Lokalita: Praha 6
Typ: Bytové domy
Termín dokončení: Poslední etapa - léto 2016

možnost dokončení v režii kupujícího

u zastávky MHD

moderní bydlení v zeleni

 

Kontakt

TIDE REALITY s.r.o.
Dřevná 2, 128 00 Praha 2
Czech Republic
Tel: (+420) 224 914 914
(+420) 224 920 073
e-mail: info@tide.cz