Home | Novinky a články | Výstavba Rezidence 4U Living na okraji pražského Podolí úspěšně pokračuje

Výstavba Rezidence 4U Living na okraji pražského Podolí úspěšně pokračuje

Publikováno: 16.11.2016

Skvělé místo, výjimečná architektura, originální design. 4U Living nabízí možnost koupě bytu v exkluzivním projektu s rukopisem Barbory Škorpilové.

Výstavba Rezidence 4U Living na okraji pražského Podolí úspěšně pokračuje

Sedmipatrový dům nabídne 54 bytů s širokým rozpětím velikostí od garsonier až po penthouse o ploše 220 m2 v nejvyšším podlaží. Dům vyrůstá na rohu ulic Pod Děkankou a Procházkova, tedy nad klidnou vilovou čtvrtí a přitom kousek od metra.

 

Architektura 4U Living v sobě spojuje krásu i účelnost. Působivý dojem vytváří běloskvoucí fasáda a jednoduché linie. Mimořádně velké skleněné plochy a prostorné balkony dodávají domu vzdušnost a lehkost.

 

Novostavba bytového domu 4U Living v Praze 4

 

Standard domu zahrnuje recepci a podzemní garážová stání s kamerovým systémem, dřevohliníková okna rakouské výroby a přípravu na klimatizaci ve všech bytech.

 

Recepce bytového domu 4U Living

 

Úžasná poloha, atraktivní výhledy, promyšlené dispozice, prvotřídní materiály a interiéry od arch. Barbory Škorpilové slibují bydlení bez kompromisů. Díky velkému zájmu kupujících je v tuto chvíli v nabádce posledních 10 bytů. Byty 2+kk jsou téměř vyprodány, v nabídce zbývají již jen dva.

Prodej bytů byl zahájen na počátku září 2015, dokončení domu je plánováno na květen 2017. Naše realitní kancelář je exkluzivním prodejcem projektu. Bližší informace naleznete na www.4uliving.cz/

 

Kontakt

TIDE REALITY s.r.o.
Dřevná 2, 128 00 Praha 2
Czech Republic
Tel: (+420) 224 914 914
(+420) 224 920 073
e-mail: info@tide.cz
Schránka
Historie