Home | Pro developery

Služby pro developerské společnosti

Společnost Tide Reality prodává developerské projekty již od roku 1995, dnes naše reference zahrnují 25 projektů v Praze a okolí a na českých horách. Naším prvním developerským projektem byl prodej jednotek v bytovém areálu Hvězda v Praze 6 na Petřinách, pod nímž je podepsán Vlado Milunič.

Mezi úspěšně dokončené zakázky patří mimo jiné prodej bytů a domů v Zahradní čtvrti Červená skála, bytů v bytovém domě Byty u statku, polyfunkčním domě Jinonická vyhlídka v Praze 5-Jinonicícha či Bydlení Pod Vinohadem v Praze 4-Braníku či nedávno prodej rodinných domů v Praze 6-Lysolajích.

V současné době nabídka zahrnuje mimo jiné luxusní byty v projektech Rezidence 4U Living na okraji Podlí a Apus villa v Praze 1, Krakovské ulici.

Zde naleznete úplný seznam našich developerských projektů

Rozsah našich služeb

Mezi naše služby patří nejen zprostředkování prodeje. Nedílnou součástí služeb pro developery jsou

  • analýzy rezidenčního trhu
  • marketing nových rezidenčních projektů
  • prodej nově stavěných bytů a rodinných domů
  • právní služby včetně vypracování všech typů smluvních dokumentů souvisejících s převodem nemovitostí
  • finanční a hypoteční poradenství.   

S developery pracuje oddělení prodeje rezidenčních projektů často již od samého začátku přípravy projektu. Součásti našich služeb jsou při přípravě projektu jsou i:

  • konzultace skladby bytů a dispozic
  • konzultace cen a platebních podmínek
  • konzultace týkajícís e standardního vybavení jednotek.

Díky našemu zapojení při přípravě projektu můžeme lépe zajistit a garantovat prodej jednotek dle časového harmonogramu, včetně nezbytného předprodeje umožňujícího zahájení výstavby. 

Při prodeji nových bytů a rodinných domů pokrýváme nejen vlastní prodej nemovitostí, ale i marketingový a kreativní koncept. S nárůstem developerských projektů v našem portfoliu jsme spustili webové stránky nového bydlení na adrese www.novebyty.cz

 

Kontakt

TIDE REALITY s.r.o.
Dřevná 2, 128 00 Praha 2
Czech Republic
Tel: (+420) 224 914 914
(+420) 224 920 073
e-mail: info@tide.cz

Hypotéky zpomalují. Zpomalí i rezidenční trh?

Od dubna tohoto roku je počet čerpaných hypoték nižší než v loňském roce. Od června začal v meziročním srovnání klesat i měsíční objem sjednaných hypoték. Co je důvodem tohoto ochlazení?

Schránka
Historie