Home | Domy Lysolaje

Rodinné domy Lysolaje - V zátiší

Znáte úsloví můj dům můj hrad?

Všechny rodinné domy jsou vyprodány. K dispozici zbývají dva zasíťované pozemky o výměře 1200 a 2067 m2.


Jistě ano. Tento projekt Vám lépe než jiné nabízí možnost přizpůsobit bydlení v rodinném domě vlastním představám.

Rodinné domy Lysolaje V zátiší

Společnost bpd development, která je investorem výstavby, koncipuje projekt Domy Lysolaje tak, aby šly vnitřní práce - počínaje rozpříčkováním a konče povrchovými úpravami interiéru – provést již v režii vlastního kupujícícho.

Domy nabízíme ve dvou úrovních dokončení

Ten první zahrnuje - klasicky – kompletně dokončený dům na klíč (standardy Vám rádi pošleme). Druhé možné řešení představuje koupě domu s kompletně dokončenou fasádou, okny, vstupními dveřmi a garážovými vraty a volnou vnitřní dispozicí. Uvnitř se tedy ocitnete v nerozpříčkovaném prostoru, který nabídne více variant dokončení – a to dokonce i co do počtu ložnic nebo koupelen. Co je na této alternativě lákavé je to, že v tomto standardu můžete dům nabýt ihned.

Rodinné domy leží v Lysolajích až téměř na konci údolí, mezi ulicemi Dolina a Štěpnice, přímo u autobusové zastávky Lysolaje. Jde o klidné území, jehož přirozenou hranici na severní straně tvoří poměrně prudký zelený svah. Vlastní pozemek pro výstavbu je rovinatý, umožňuje tedy umístit domy na pozemku pravidelně tak, aby byly hlavní obytné místnosti orientovány na jihovýchod nebo jihozápad, vždy do zahrady.

Areál zahrnuje celkem 26 rodinných domů. Osmnáct z nich je uspořádáno do dvojic (vzniká tedy 9 dvojdomů), počet doplňuje 8 samostatně stojících domů. Je postaveno celkem 24 domů, z nichž 8 domů zůstalo ve stavu shell and core ( možné dokončení klientem ). Domy jsou buď samostatné, nebo uspořádány do dvojic. Velikosti pozemků se u jednotlivých domů liší, pohybují se v rozpětí 308 - 908 m2.

 

Prohlídky možné po dohodě! 

Podrobné informace o projektu naleznete na www.domylysolaje.cz 

Kontakt:

ing. Pavel Bošek, tel.: 602 264 956, email: pavel.bosek@tide.cz

Aktuální foto:

 

 

 

 

 

Kontakt

TIDE REALITY s.r.o.
Dřevná 2, 128 00 Praha 2
Czech Republic
Tel: (+420) 224 914 914
(+420) 224 920 073
e-mail: info@tide.cz
Schránka
Historie