Home | Top Rezidence Šárecké údolí

Top Rezidence Šárecké údolí | Rodinné domy Praha 6

Top Rezidence Praha 6 Šárecké údolí domy A

Úžasné bydlení přímo v Šáreckém údolí

Nabídka rodinných domů v Praze 6 , Top Rezidence Šárecké údolí, je moderní rezidenční komplex rodinných domů obklopující zázemí pro trávení volného času sloužící pro všechny jeho obyvatele. Uzavřený areál řadových domů a dvojdomů s recepcí, společným parkem, hřištěm a klubovnou nabízí zcela nový koncept bydlení. Praha 6 je žádáným a prestižním místem k bydlení. Věříme, že Top Rezidence Prahu 6 obohatí o další projekt výjimečného bydlení.

V top’rezidenci je bezpečí Vás a Vašich dětí vždy na prvním místě

Top´rezidence je soukromým areálem s 24/7 recepcí, která poskytuje širokou škálu služeb, včetně ostrahy. Ulice mají klidný rezidenční charakter, součástí je také dětské hřiště a klubovna

Top Rezidence Praha 6 letecký pohled

Bydlení v Praze 6 v přírodě a přitom 5 minut od metra

Top Rezidence se nachází v Praze 6 přímo v Šáreckém údolí, na místě bývalé cihelny, jejíž komín bude i nadále dominantou nově budovaného obytného souboru. V sousedství se nachází mezinárodní školka, v blízkosti je International School of Prague a mnoho dalších kvalitních škol a zařízení. Stanice metra linky A na Evropské třídě (stanice Bořislavka) je vzdálena pouhých 5 minut autem či autobusem od top’rezidence. Zastávka autobusu je cca 50 metrů od recepce.

 

Typy domů

Rodinné domy mají promyšlenou dispozici, i ty nejmenší nabízejí 4 ložnice a 2 koupelny. Větší domy nabízejí 3 koupelny. Zázemí domů tvoří dvojgaráž, technická místnost a sauna. Z obývacího pokoje je zajištěn vstup přímo na terasu a zahradu.

V první etapě je nabízeno 22 domů z celkových padesáti. Vyberte si poslední domy z již dokončené etapy. V druhé etapě je nabízeno celkem 28 domů s předpokládaným termínem dokončení ve 3Q. r. 2017.

Ceník domů

Chcete si domluvit schůzku a dozvědět se víc? Kontaktujte nás!

Pavel Bošek
tel.: 602 264 956
email: pavel.bosek@tide.cz

 

Nízkoenergetické domy Praha 6 - Top Rezidence

Nízkoenergetické bydlení

Velký důraz byl při projektování domů kladen na nízkou energetickou náročnost domů. Všechny rodinné domy budou provedeny v nízkoenergetickém standardu: 48 domů bude mít energetický štítek A  tj. mimořádně úsporná budova, 2 domy pak štítek B – tj. velmi úsporná budova. Více než polovina domů bude pasivních.

Při přípravě projeku se spojily zkušenosti a silné finanční zázemí silného investora a tvůrčí nápady renomovaného architektonického studia. Investorem výstavby je společnost KKCG REAL ESTATE a.s., autorem architektonického návrhu je studio SHA, autorem interiérů studio Olgoj Chorchoj. I díky tomu vznik projekt, který se snaží jít o krok dál a nabídnout nejen dům ke koupi, ale především bydlení v bezpečném obytném areálu

Vyberte si z naší nabídky domů v Praze 6

Prodej Praha 6 Rodinný dům 12 980 000 Kč
Prodej domu 4+kk, 152 m2, Praha 6 - Lysolaje

Prodej domu 4+kk, 152 m2, Praha 6 - Lysolaje

Prodej posledního samostatného domu 4+kk + paracovna, s pozemkem celkem 909 m2. Novostavba domu …
Prodej Praha 6 Rodinný dům 23 900 000 Kč
Prodej rodinného domu s pozemkem 2005 m2 , Šárecké údolí

Prodej rodinného domu s pozemkem 2005 m2 , Šárecké údolí

Prodej rodinného domu kolaudovaného v r. 2008, umístěného v malebném prostředí …
 

Kontakt

TIDE REALITY s.r.o.
Dřevná 2, 128 00 Praha 2
Czech Republic
Tel: (+420) 224 914 914
(+420) 224 920 073
e-mail: info@tide.cz
Schránka
Historie