Prodej domu 8+1

Praha, Praha 6 , Ruzyně , Nad višňovkou
Na vyžádání Mám zájem o nemovitost

Prodej samostatného RD na pozemku 931m2, Praha 6, Bílá hora, Nad višňovkou

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04431
vnitřní plocha: 330 m2
parkování: Garáž
energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
cena: Na vyžádání
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji slunný rodinný dům na Bílé hoře. Vzhledem k jedinečné rezidenční lokalitě, velikosti zahrady, umístění domu a jeho orientaci na sv. strany, se jedná o nemovitost s velkým potenciálem! Dům na pozemku o celkové ploše 931 m2 má zastavěnou plochu 128 m2 a užitnou plochu rozprostřenou ve 3 podlažích o celkové velikosti 330 m2. Dům byl postaven v roce 1985 a je napojený na veškeré IS. Díky konstrukci domu (zateplené-sendvičové obvodové zdivo s tl. 55 cm) a použití kvalitních materiálů splňuje i aktuální energetické požadavky. Od doby jeho výstavby byly prováděny postupné výměny či rekonstrukce (nová okna s izolačním dvojsklem, tepelná izolace střechy s pálenou taškou, nový plynový kotel Viessmann). Dům i vzhledem ke svému stáří čeká na modernizaci, ale zásadní rekonstrukce není nezbytná. Je pohodlně obyvatelný a ihned k nastěhování. Lze ho využívat i jako 3 samostatné jednotky na každém podlaží, parkování zajištěno na pozemku.
Dům se nachází v jedinečné a stavebně uzavřené lokalitě, 10 minut od vstupu do Obory Hvězda, v pohodlné pěší vzdálenosti je park Ladronka, přírodní rezervace Divoká Šárka nebo lesopark Řepy. V okolí je veškerá občanská vybavenost: školka, škola, gymnázium, obchody, restaurace. Zastávka autobusu a tramvaje (Karlovarská ul.) 10 min od domu. V docházkové vzdálenosti je i 1km vzdálené vlakové nádraží Praha – Ruzyně. Letiště Václava Havla 9 km.

Vřele doporučuji prohlídku, která Vás přesvědčí o investičním potenciálu nemovitosti.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Hana Hlavatá

Hana Hlavatá

makléř

+420 728 235 358
hana.hlavata@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.