Prodej domu 5+kk

Praha, Praha 10 , Dubeč , K hádku
18 590 000 Kč / Nemovitost
Mám zájem o nemovitost

Novostavba nízkoenergetického domu Praha - Dubeč

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04498
vnitřní plocha: 147 m2
parkování: Garáž
energetický štítek: B - Úsporná
cena: 18 590 000 Kč / Nemovitost
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
Prodej novostavby nízkoenergetického rodinného domu 5+kk v příjemném a hezkém prostředí vilkové čtvrti v Praze 10-Dubči. Moderní rodinný dům s vnitřní užitnou plochou 147 m2 je součástí komorního projektu Mezi vilkami se 3 rodinnými domy.

Trojice rodinných domů vyrůstá na odděleném pozemku, který zaručí soukromí domů i zahrad. Rozsahem menší projekt umožní v rámci klientských změn řešit i individuální přání. Jak ukazují i vizualizace, všechny 3 domy nabízejí moderní dispozici s obývacím pokojem s přímým výstupem na zahradu domu a kuchyní propojenou s obývacím prostorem. Dům Begonie je situovaný v centru pozemku se zahradou orientovanou na jih. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má plochu 37 m2, v přízemí se nachází i garáž s připojenou komorou na kola nebo zahradní nábytek, komora a hostinské WC propojené s místností s instalacemi pro pračku a sušičku. V patře jsou 4 ložnice o ploše 15,5 m2, 15 m2, 14,4 m2 a 8,8 m2 a 2 koupelny (manželská s přímým přístupem z ložnice). Kromě garáže má dům i venkovní parkovací stání ve dvoře, který je společný pro všechny tři domy.

Vysoký standard domu zahrnuje podlahové topení s vytápěním pomocí tepelného čerpadla, vnější žaluzie, přípravu pro klimatizaci a pro fotovoltaiku, dřevěné podlahy, interiérové dveře výšky 210 cm, kvalitní vybavení koupelen a moderní interiérové prvky.

Rodinné domy Mezi vilkami se nalézají v jižní části Dubče v klidné zástavbě nedaleko autobusové zastávky Dubečský hřbitov. Jejich zahrady sousedí se zahradami dříve dokončených rodinných domů.
Dubeč, rozsahem menší městská část je vyhledávaným místem pro rodinné bydlení pro svůj venkovský charakter zástavby, rozvinutou infrastrukturu i kvalitu přírodního prostředí v těsném okolí obce zahrnující mimo jiné přírodní památku Rohožník či meandry potoku Říčanka.

V blízkosti se nacházejí obchodní centra ve Štěrboholech, přímo v obci je menší obchod, škola, školka i provozovna České pošty.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Prohlédněte si další nabídky

Novostavba moderního rodinného domu Praha - Dubeč
Praha 10 / 20 690 000 Kč za Nemovitost
Prodej vícegeneračního domu na Malvazinkách, Smíchov
Praha 5 / 27 500 000 Kč za Nemovitost
Prodej novostavby RD, Praha 6 - Lysolaje
Praha 6 / 29 000 000 Kč za Nemovitost

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.