Home | Nové byty

Prodej bytů v novostavbách - TIDE REALITY

Nové byty v developerských projektech prodáváme již od roku 1995, dnes naše reference zahrnují 25 projektů v Praze a okolí a na českých horách. Naším prvním developerským projektem byl prodej nových bytů v často zmiňovaném bytovém areálu Hvězda v Praze 6 na Petřinách, pod nímž je podepsán Vlado Milunič. Mezi úspěšné realizace posledních 5 let naší činnosti patří Jinonická vyhlídka, Bydlení pod Vinohradem v Praze 4-Braníku, v Zahradní čtvrti Červená skála, v komplexu horských apartmánů Klínovec Meadows, a v komornějkších developerských projektech Rezidence Závěrka a Byty u sttatku.

Mezi nejnovější exkluzivní zakázky naší realitnéí kanceláře patří prodej bytů v novostavbách Villa Apus v Praze 1,  4U LIVING na okraji vilové čtvrti pražského Podolí a prodej novostaveb rodinných domů v Praze 6-Lysolajích. Připravujeme prodej nových bytů v Praze 4-Lhotce.

Moderní dům jako alternativa bytu?

Pokud se rozmýšlíte mezi větším bytem (4+kk, 5+kk) a řadovým domem uvnitř Prahy, mohla by Vás zaujmout i naše nabídka dvojdomů v Praze 6-Lysolajích

 

Kontakt

TIDE REALITY s.r.o.
Dřevná 2, 128 00 Praha 2
Czech Republic
Tel: (+420) 224 914 914
(+420) 224 920 073
e-mail: info@tide.cz

Pražský trh s byty v roce 2016 – prudký nárůst poptávky ale i otazníky přicházející na konci roku

Myslím, že většině z nás na počátku roku 2016 nepřišlo na mysl, že následujících 12 měsíců přinese tak bouřlivý vývoj na trhu nemovitostí. Co je zdrojem nynější nákupní horečky na trhu s byty?

Schránka
Historie