Plníme sny developerům i kupujícím.
Od roku 1994

Prodáváme developerské projekty od roku 1994. Naším prvním developerským projektem byl prodej jednotek v bytovém areálu Hvězda v Praze 6 na Petřinách, pod nímž je podepsán arch. Vlado Milunič. Dnes naše reference zahrnují více než 25 projektů v Praze a okolí a na českých horách. Developerským společnostem poskytujeme kompletní služby zahrnující analýzy a konzultace, přípravu prodeje i vlastní marketing a prodej bytů a rodinných domů.

Proč developeři využívají našich služeb?

Cenné informace

Cenné informace

Máme za sebou tisíce zrealizovaných transakcí, působíme na developerském trhu od roku 1994. Setkali jsme se s řadou atypických situací, známe požadavky českých i zahraničních kupujících. Sledujeme pravidelně rezidenční trh v Praze, porovnáváme konkurenční projekty, pracujeme s cenovými mapami, ale především máme vlastní ověřené informace z realizovaných projektů

Komplexní služby

Komplexní služby

Můžeme vám pomoci třeba jen s doprodejem dokončených bytů. Ale většina našich klientů s námi zahajuje spolupráci již v době přípravy projektu. Konzultace, právní služby, návrh prodejních cen, prodej bytů a rodinných domů, marketing, komunikace s kupujícími v průběhu výstavby, hypoteční poradenství. To vše nabízíme našim klientům z řad developerských společností.

Úspěšný prodej

Úspěšný prodej

Prodej developerského projektu končí až prodejem posledního bytu či domu. Naše reference zahrnují více než 25 developerských projektů, 16 projektů jsme úspěšně rozprodali jako exkluzivní prodejce. Umíme byty prodat, a to nejen v době konjunktury, ale i v době krize. Hvězda byla první, těmi posledními projekty v naší nabídce jsou Rezidence 4U Living, Villa Apus či Domy Lysolaje.

Naše reference

Připravujete developerský projekt
v Praze či okolí?

Vhodnou skladbu bytů, dispozice a standardy, nacenění bytů a domů,
průběh prodeje a očekávané náklady na marketing,
to vše s námi můžete konzultovat napřímo.

Pavel Velebil
Pavel Velebil

jednatel TIDE REALITY

(+420) 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Pavel Bošek
Pavel Bošek

společník TIDE REALITY

(+420) 602 264 956
pavel.bosek@tide.cz

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím krátký formulář, obratem se Vám ozveme

Odesláním formuláře berete na vědomí zpracování osobních údajů v souladu se zásadami uvedenými na těchto stránkách.
Odeslat