Apartmány Krkonoše - Riverside Vrchlabí

Labská ulice, Vrchlabí       Jaro 2024
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 3 721 000 - 10 601 000 Kč
termín dokončení: Jaro 2024
energetický štítek: C
Nejmenší byt: 1+kk
Největší byt: 4+kk
PŘEDSTAVENÍ projektu

Prodej apartmánů pod vrcholy Krkonoš v kouzelném místě na břehu Labe

2. etapa - dokončení jaro 2024

Nový projekt Riverside Vrchlabí vyrůstá v blízkosti hostorického centra Vrchlabí a díky tomu nabídne veškeré zázemí tohoto podhorského města. Poloha na počátku údolí, na jehož svazích naleznete hned několik atraktivních lyžařských středisek včetně Herlíkovic a Špindlerova Mlýna, je ideální pro lyžaře i ty, kdo mají rádí Krkonoše i v létě. 

Koupě horského apartmánu v Krkonoších se stala v posledních letech zajímavou alternativou k pronájmu apartmánu nebo pobytu v hotelu či penzionu. Ve vlastním apartmánu budete mít ty nejlepší termíny rezervovány pro sebe. A pokud se rozhodnete část sezony byt pronajímat, můžete z pronájmu získat zajímavý výnos. Apartmány o velikosti 2+kk mohou snadno nabídnout prostor pro 4 lůžka, v těch největších se mohou ubytovat i dvě rodiny.

Riverside Vrchlabí nabízí pohodlí vlastního apartmánu, restaurace a služby přímo v místě i snadnou dopravu do několika horských středisek. Na břehu šumící říčky a jen kousek od náměstí vyrůstají dva bytové domy propojené soukromou lávkou. K prodeji nabízíme celkem 56 apartmánů, které budou kolaudovány jako bytové jedotky, spolu s byty jsou prodávána i parkovací a garážová stání.

První dokončená etapa je až na poslední byt vyprodána, ve druhé etapě jsou k dispozici byty 1+kk, 2+kk a 3+kk. Druhá etepa bude dokončena v březnu tohoto roku a etapa 2B v červnu-červenci. Apartmány mají většinou komory, v každém vchodě je navíc lyžárna a k dispozici jsou sklepy ke koupi.

Nejoblibenější apartmány 2+kk nabízíme k prodeji již od 4 590 000 Kč včetně DPH. Rádi vám zašleme kompletní ceník spolu s informacemi o standardech a smluvních a platebních podmínkách.


Lokalita
Vrchlabí je často nazýváno branou Krkonoš. Rozvíjející se město na úpatí dvou lyžařských středisek nabízí nejen turistickou infrastrukturu, ale i lékaře, poštu či supermarket. Přitom jste od Špindlerova Mlýna, největšího lyžařského střediska v Česku, vzdálení jen 14,5 kilometru. Do lyžařských středisek v Herlíkovicích a na Kněžický Vrch vás doveze skibus. Na běžky můžete nejen na okolní hřebeny ale i na běžeckou dráhu přímo na okraji Vrchlabí.

Z Prahy je Vrchlabí vzdáleno 1:45 hodiny autem, z Mladé Boleslavi slabě přes hodinu, z Hradce Králové 50 minut. 

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena
B301 2+kk 49.3 m2 0 m2 Volný 4 934 000 Kč

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.