Apartmány Krkonoše - Riverside Vrchlabí

Labská ulice, Vrchlabí       Jaro 2024
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 3 721 000 - 10 601 000 Kč
termín dokončení: Jaro 2024
energetický štítek: C
Nejmenší byt: 1+kk
Největší byt: 4+kk
PŘEDSTAVENÍ projektu

Prodej apartmánů pod vrcholy Krkonoš v kouzelném místě na břehu Labe

Zkolaudována 2. etapa

Nový projekt Riverside Vrchlabí vyrůstá v blízkosti hostorického centra Vrchlabí a díky tomu nabízí veškeré zázemí tohoto podhorského města. Poloha na počátku údolí, na jehož svazích naleznete hned několik atraktivních lyžařských středisek včetně Herlíkovic a Špindlerova Mlýna, je ideální pro lyžaře i ty, kdo mají rádí Krkonoše v létě. 

Koupě horského apartmánu v Krkonoších se stala v posledních letech zajímavou alternativou k pronájmu apartmánu nebo pobytu v hotelu či penzionu. Ve vlastním apartmánu budete mít ty nejlepší termíny rezervovány pro sebe. A pokud se rozhodnete část sezony byt pronajímat, můžete z pronájmu získat zajímavý výnos. Apartmány o velikosti 2+kk mohou snadno nabídnout prostor pro 4 lůžka, v těch největších se mohou ubytovat i dvě rodiny.

Riverside Vrchlabí nabízí pohodlí vlastního bytu, restaurace a služby přímo v nejbližším okolí a snadnou dopravu do několika horských středisek. Na břehu šumící říčky a jen kousek od náměstí vyrostly dva bytové domy propojené soukromou lávkou. Projekt zahrnuje celkem 56 bytových jednotek, spolu s byty jsou prodávána i parkovací a garážová stání.

Zveme vás na prohlídku vzorového bytu

První etapa projektu je kompletně vyprodána, ve druhé závěrečné etapě, která byla zkolaudována v květnu tohoto roku, jsou k dispozici byty 1+kk, 2+kk a 3+kk.  Většina bytů v právě zkolaudované budově B  má komoru uvnitř bytu, v každém vchodě je navíc lyžárna a k dispozici jsou sklepy ke koupi. Domy mají výtahy.

Nejoblibenější apartmány 2+kk nabízíme k prodeji již od 4 590 000 Kč včetně DPH. K dispozici je i několik bytů 3+kk, jeden z nich má terasu přímo nad řičkou, jiný balkon orientovaný směrem k zámku a kostelu Sv. Vavřince.  Nabídku doplňují dva byty 1+kk.

Od května máme k dispozici i vzorový byt. Rádi vás provedeme celým projektem i volnými byty.


Lokalita

Užijte si Krkonoše po celý rok

Vrchlabí je často nazýváno branou Krkonoš. Rozvíjející se město na úpatí dvou lyžařských středisek nabízí nejen turistickou infrastrukturu, ale i lékaře, poštu či supermarket. Přitom jste od Špindlerova Mlýna, největšího lyžařského střediska v Česku, vzdálení jen 14,5 kilometru. Do lyžařských středisek v Herlíkovicích a na Kněžický Vrch vás doveze skibus. Na běžky můžete nejen na okolní hřebeny ale i na běžeckou dráhu přímo na okraji Vrchlabí.

Vrchlabí má ale  i úžasné zázemí pro celoroční rekreaci a pobyty. Výlety, lanovky, koupání, wellnes, golf, to vše máte v blízkosti. A pokud budete chtít s dětmi na zmrzlinu, máte to z nového bytu v Riverside Vrchlabí pár kroků.

Z Prahy je Vrchlabí vzdáleno 1:45 hodiny autem, z Mladé Boleslavi slabě přes hodinu, z Hradce Králové 50 minut. 

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena
B301 2+kk 49.3 m2 0 m2 Volný 4 934 000 Kč

Kontaktovat makléře

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.