Apartmány Krkonoše - Riverside Vrchlabí

Labská ul., Vrchlabí       září 2022
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 3 960 000 - 0 Kč
termín dokončení: září 2022
energetický štítek: C
PŘEDSTAVENÍ projektu
Zahajujeme prodej apartmánů pod vrcholy Krkonoš v kouzelném místě na břehu Labe. Nový projekt Riverside Vrchlabí vyrůstá v blízkosti hostorického centra Vrchlabí a díky tomu nabídne veškeré zázemí tohoto podhorského města. Poloha na počátku údolí, na jehož svazích naleznete hned několik atraktivních lyžařských středisek, včetně Špindlerova Mlýna, je ideální pro lyžaře i ty, kdo mají rádí Krkonoše i v létě. 

Koupě vlastního apartmánu na horách se stala v posledních letech zajímavou alternativou k pronájmu apartmánu nebo pobytu v hotelu či penzionu. Ve vlastním apartmánu budete mít ty nejlepší termíny rezervovány pro sebe. A pokud se rozhodnete část sezony byt pronajímat, můžete z pronájmu získat zajímavý výnos. Apartmány o velikosti 2+kk mohou snadno nabídnout prostor pro 4 lůžka, v těch největších se mohou ubytovat i dvě rodiny.

Riverside Vrchlabí nabízí pohodlí vlastního apartmánu, restaurace a služby přímo v místě i snadnou dopravu do několika horských středisek. Na břehu Labe a jen kousek od náměstí vyrostou dva bytové domy propojené soukromou lávkou. K prodeji nabízíme celkem 56 apartmánů, které budou kolaudovány jako bytové jedotky, spolu s byty jsou prodávána i parkovací a garážová stání. V první etapě bude v prodeji celkem 32 apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk. Většina nabízených bytů na prodej má dispozici 2+kk. Apartmány mají většinou velké komory, v každém vchodě je navíc lyžárna a v létě budou v objektech fungovat dvě hlídané kolárny.

Byty 2+kk včetně stání nabízíme k prodeji již od 4 550 000 Kč včetně DPH. Rádi vám zašleme kompletní ceník spolu s informacemi o standardech a smluvních a platebních podmínkách.


Lokalita
Vrchlabí je rozvíjející se podhorské město, kde naleznete nejen turistickou infrastrukturu, ale i lékaře, poštu či supermarket. Přitom jste od Špindlerova Mlýna, největšího lyžařského střediska v Česku, vzdálení jen 14,5 kilometru. Do Herlíkovic nebo Strážného je to 5 kilometrů. 

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Pavel Bošek

Pavel Bošek

makléř

+420 602 264 956
pavel.bosek@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.