Chcete pronajmout byt,
dům nebo vilu v Praze?

Více než 30 let úspěšně pronajímáme byty, domy a vily v Praze (a v Průhonicích) manažerům zahraničních firem, pracovníkům velvyslanectví i českým klientům. Spolupracujeme dlouhodobě s řadou zahraničních firem i relokačních agentur, inzerujeme v anglickém jazyce na specializovaných realitních serverech, stavíme na osobních kontaktech. Přivedeme vám toho správného nájemce.

5 kroků k úspěšnému pronájmu
vaší nemovitosti

1.

Nacenění vaší nemovitosti

V posledních dvou letech nájmy zejména u bytů výrazně rostly. Objevují se však výraznější rozdíly v nájmu za m2 u menších a větších bytů. U rodinných domů rozhoduje výrazně lokalita, nájem např. zvyšuje blízkost některé mezinárodní školy. Sledujeme nájmy dlouhodobě a pomůžeme Vám dosáhnout toho nejlepšího možného výnosu.

2.

Poutavá prezentace

Poradíme vám, jak připravit nemovitost k pronájmu, jaké vybavení očekávají čeští zájemci a cizinci u bytů a rodinných domů. Zajistíme profesionální fotografie a připravíme prezentaci v angličtině i češtině. Vaši nemovitost umístíme na nejnavštěvovanější realitní servery včetně stránek specializovaných na „expats“. Přivedeme vám ty správné zájemce o pronájem.

3.

Práce s databází a poptávkami firem

Řada zahraničních firem nás kontaktuje ve chvíli, kdy do České republiky přichází jejich nový vedoucí pracovník. Známe jejich požadavky, počet dětí, počet aut, nároky na velikost bytu či domu a zahrady, do jaké školy jejich děti budou chodit. Následně pro ně připravujeme výběr vhodných nemovitostí a prohlídky.

4.

Profesionální jednání

Jsme přítomni u všech prohlídek, vedeme aktivně jednání se zájemci o vaši nemovitost. Profesionální jednání našich konzultantů pomáhá zájemce proměnit v nájemce. Jednání dokážeme bez problémů vést i v angličtině a francouzsštině. Máme dlouholeté zkušenosti, obchodního ducha, dotahujeme věci do konce.

5.

Bezpečí transakce

Při pronájmu vás provedeme celou transakcí. Nájemní smlouvy připravujeme pečlivě na základě dialogu s vámi a nájemcem. V případě pronájmu zahraniční firmě nebo jednotlivci ze zahraničí připravujeme standardně dvojjazyčné smlouvy v češtině a angličtině. I po uzavření nájemní smlouvy jsme k dispozici, pokud je potřeba pomoci při komunikaci s vaším novým nájemcem.

Nedávno pronajaté nemovitosti

Kompletně zařízený byt 3+kk na Vinohradech u nám. Jiřího z Poděbrad
Praha 2 / PRONAJATO
Top Rezidence Šárecké údolí. Pronájem řadového RD v moderním komplexu
Praha 6 / PRONAJATO
Pronájem stylové nově rekonstruované vily 6+1 v prestižní lokalitě Prahy 6
Praha 6 / PRONAJATO
Pronájem bytu 2+kk, 72 m2, terasa, gar. stání v luxusní rezidenci 4U living
Praha 4 / PRONAJATO

Proč TIDE REALITY

Máme dlouhodobé zkušenosti s pronájmem bytů a rodinných vil expatům

Spolupracujeme s řadou zahraničních firem i velvyslanectví

Inzerujeme nemovitosti k pronájmu na nejnavštěvovanějších realitních portálech i na těch místech, kde hledají nemovitosti cizinci

Umíme pronajmout nemovitost i diskrétně bez veřejné inzerce

Profesionalita, loajalita, ochota, vstřícnost a lidský přístup, to jsou důvody, proč nás naši klienti opětovně vyhledávají a doporučují.

Získejte vyšší nájem a spolehlivého nájemce!

Nabídněte nám váš byt či dům


Volejte prosím
Ludmilu Hořovskou, tel.: 602 322 229 (domy)
nebo Martina Satara, tel. 602 322 230 (byty)
e-mail: pronajem@tide.cz

Mám zájem o

         
Odesláním formuláře berete na vědomí zpracování osobních údajů v souladu se zásadami uvedenými na těchto stránkách.
Odeslat

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.