Home | O nás / Naše služby

Komplexní realitní služby

Existuje řada oborů, kde klíčovým slovem je slovo servis. Rezidenční prodeje a pronájmy jsou jedním z nich.

Proč se TIDE REALITY stala jednou z předních realitních kanceláří na trhu? 

Neděláme nic složitého. Nasloucháme našim klientům a snažíme se jim jejich přání splnit. Naše práce často nekončí nalezením vhodného domu nebo bytu. I po uzavření kupní nebo nájemní smlouvy jsme k dispozici, je-li třeba pomoci.

Znalost trhu je základním předpokladem naší činnosti. V úrovni realitních služeb však jdeme dál než většina ostatních realitních kanceláří:

Můžete si být jisti

Pravidla, která dodržujeme, nejsou složitá. Nenabízíme nemovitosti, které neznáme. Neuvádíme neověřené údaje, nezkreslujeme skutečnost. Hájíme zájmy svých klientů, ale chováme se rovně ke všem účastníkům obchodu. Kupující i prodávající, pronajimatel i nájemce si může být jistý korektním a přímým jednáním.

Staňte se i Vy našimi klienty, nabídněte nám Vaši nemovitost, pošlete nám Vaši poptávku.

V realitách působíme od roku 1993

Naši klienti se mohou spolehnout na profesionální realitní služby zahrnující zprostředkovatelské, právní i poradenské služby. Působíme v realitách od počátku roku 1993. Během uplynulých 25 let jsme prodali a pronajali více než 5000 bytů a rodinných domů v Praze a okolí.  Našimi klienty se staly přední české i zahraniční společnosti, řada velvyslanectví, ale především tisíce individuálních zákazníků.

Znalost trhu je základním předpokladem naší činnosti. V úrovni realitních služeb však jdeme dál než většina ostatních realitních kanceláří.

 

 

Kontakt

TIDE REALITY s.r.o.
Dřevná 2, 128 00 Praha 2
Czech Republic
Tel: (+420) 224 914 914
(+420) 224 920 073
e-mail: info@tide.cz

Hypotéky zpomalují. Zpomalí i rezidenční trh?

Od dubna tohoto roku je počet čerpaných hypoték nižší než v loňském roce. Od června začal v meziročním srovnání klesat i měsíční objem sjednaných hypoték. Co je důvodem tohoto ochlazení?

Schránka
Historie