Home | O nás / Naše služby | Prodej nemovitosti

Prodáme i Vaši nemovitost

Prodej a pronájem jednotlivých bytů, rodinných domů a pozemků tvoří významnou část naší činnosti. Dlouhodobě se zaměřujeme na bydlení středního a vyššího standardu. Známe očekávání kupujících, vývoj cen nemovitostí v jednotlivých částech Prahy, pravidelně sledujeme faktory, které ovlivňují poptávku. Díky tomu jsme schopni prodat Vaši nemovitost v čase, který potřebujete.

 

Jak prodáváme?

Kromě přímé inzerce oslovujeme řadu potenciálních zájemců o bydlení prostřednictvím naší databáze. Prodávané nemovitosti pravidelně prezentujeme na největších realitních portálech i na specializovaných menších serverech, ale i v periodikách zaměřených na reality a přílohách pražských i celostátních publikací (deníků a časopisů).

Nejsme malou kanceláří, která se spoléhá jen na web, pro každý typ nemovitosti kombinujeme různý způsob prezentace tak, aby se Vaše nabídka dostala ke správné skupině kupujících.

 

Kdo pro Vás bude pracovat

Jádro TIDE REALITY tvoří desetičlenný obchodní tým.

Prodejní tým TIDE REALITY v prodejích bytů má 5 školených makléřů, z nichž 3 mají více než desetiletou zkušenost na pražském rezidenčním trhu. Při přípravě smluvní dokumentace úzce spolupracujeme s právní kanceláří, převod vlastnictví i peněz kupujícího vždy probíhá bezpečným způsobem (úhrada hypoteční bankou, notářská či advokátní úschova).

 

Pro bližší informace o zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti prosím kontaktujte ing. Pavla Boška, tel. 602 264 956, pavel.bosek@tide.cz


Pro bližší informace o spolupráci při prodeji Vašeho developerského projektu kontaktujte, prosím, ing. Pavla Velebila, tel. 224 914 914, pavel.velebil@tide.cz.


Nabídněte nám svoji nemovitost

Typ nemovitosti:
Typ nabídky:
Druh vlastnictví:
Lokalita:
Čtvrť:
Ulice:
Patro:
Stručný popis stavu nemovitosti:
Další komentář:
Mám zájem o:
Celé jméno:
Telefon:
Email:
 

Kontakt

TIDE REALITY s.r.o.
Dřevná 2, 128 00 Praha 2
Czech Republic
Tel: (+420) 224 914 914
(+420) 224 920 073
e-mail: info@tide.cz

Hypotéky zpomalují. Zpomalí i rezidenční trh?

Od dubna tohoto roku je počet čerpaných hypoték nižší než v loňském roce. Od června začal v meziročním srovnání klesat i měsíční objem sjednaných hypoték. Co je důvodem tohoto ochlazení?

Schránka
Historie