Zimní sezona zvýšila zájem o horské apartmány. Riverside Vrchlabí má 12 nových rezervací

Znovu se potvrdilo, že Češi považují apartmány na horách za atraktivní investici. V projektu Riverside Vrchlabí, který exkluzivně nabízíme, se po 1. lednu prodej výrazně zrychlil.

Zimní sezona zvýšila zájem o horské apartmány. Riverside Vrchlabí má 12 nových rezervací

Zimní lyžařská sezona opět zvýšila zájem o koupi horských apartmánů. U projektu Riverside Vrchlabí jsme dosáhli 12 nových rezervací za 6 týdnů.

Vrchlabí je vstupní branou údolí, na jehož svazích se nacházejí čtyři lyžařská střediska včetně toho nejznámějšího, Špindlerova Mlýna. Město, které je také nazýváno bránou Krkonoš, nabízí nejen turistickou infrastrukturu, ale i vše, co je potřeba pro klidné a pohodlné bydlení. Možná i proto si někteří z kupujících pořídili byt v Riverside Vrchlabí na delší pobyt a později možná i na stálé bydlení.

Horské apartmány Krkonoše Vrchlabí

Název developerského projektu odkazuje na břeh řeky a právem: obytný soubor s 56 novými byty budou tvořit dvě budovy na opačných stranách Labe spojené soukromou lávkou. Labe je v těchto místech spíše říčkou než řekou a vytváří příjemnou kulisu. Projekt je zasazen do těsné blízkosti historického centra Vrchlabí, v pěší vzdálenosti tak najdete nejen restaurace a kavárny, ale i wellness, obchody a další služby.

Ale je zima a konečně se smí po roce lyžovat. Krkonoše jsou naše nejoblíbenější hory a apartmány ve Vrchlabí nabízejí snadnou dostupnost třech středisek. Horní Vrchlabí a Herlíkovice jsou dostupné skibusem, Špindlerův Mlýn je vzdálen pouhých 14 km.

I proto začátkem ledna zájem kupujících významně narostl. V menší budově (A), která bude dokončena v červnu příštího roku, jsou dnes volné jen 3 byty, v budově B1 je prodána více než třetina bytů. Větší část volných jednotek tvoří apartmány 2+kk, v projektu ale naleznete i byty 3+kk a 4+kk. Chcete-li si prohlédnout aktuální stav volných bytů, stačí navštívit web projektu www.riversidevrchlabi.cz

Další článek

Razantní zvýšení sazeb ČNB pomůže zpomalit růst cen bytů

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.