APUS villa – nové byty Praha 1

Praha 1, Krakovská ul.       Březen 2019
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 0 - 23 200 000 Kč
termín dokončení: Březen 2019
energetický štítek: B
Nejmenší byt: 1+kk
Největší byt: 4+kk
PŘEDSTAVENÍ projektu

Všechny byty prodány

Nový rezidenční komplex Apus Villa s recepcí a zahradou v Praze 1 v srdci Nového Města.

Komplex sestává z rekonstruovaného uličního traktu a nově postavené části ve vnitrobloku. V rekonstruované části domu zůstaly zachovány původní klasicistní prvky včetně sloupové síně při vstupu na schodiště, okna a interiérové dveře byla vyrobena jako pečlivé kopie původních. Obě části mají moderní výtahy spojené s podzemními garážemi.

Projekt zahrnuje celkem 59 bytů, obchod a 3 kancelářské prostory. V nižších patrech jsou situovány byty 1+kk, 2+kk a 3+kk, v nejvyšších dvou podlažích jsou navrženy byty s terasami a krásným výhledem na Petřín a Pražský hrad.

Vstup do objektu je přes recepci. Vlastníci bytů mají k dispozici společnou zahtadu s altánem v klidném vnitrobloku. Garážová stání jsou situována ve dvou podzemních podlažích. Apus villa tedy nabízí jednu z mála výjimečných příležitostí koupě bytu s podzemním garážovým stáním přímo v centru Prahy.

Projekt byl dokončen na jaře 2019. Prodej bytů zajišťovala naše kancelář TIDE REALITY na základě exkluzivní smlouvy. Všechny byty jsou prodány, v tomto komfotrním bytovém komplexu nyní nabízíme byty 3+kk a 4+kk k pronájmu. Pro bližší informace kontaktujte Martina Satara, martin@tide.cz, tel.: 602 322 230.


Lokalita
Rezidenční projekt Apus villa vyrůstá v Praze 1, v centru Nového Města, pouhých 190 metrů od Václavského náměstí, tedy i 190 metrů od vstupu do stanice metra Muzeum, kde se kříží linky metra A a C. 

Staré Město pražské se všemi turistickými pamětihodnostmi je tedy na dosah.

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena
Všechny byty prodány

Kontaktovat makléře

Hana Hlavatá

Hana Hlavatá

makléř

+420 728 235 358
hana.hlavata@tide.cz

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.