Ateliery Strašnice

Štěchovická ulice, Praha 10-Strašnice       DOKONČENO
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 0 - 0 Kč
termín dokončení: DOKONČENO
energetický štítek: B
Nejmenší byt: 1+kk
Největší byt: 4+kk
PŘEDSTAVENÍ projektu

Investice pro život

Flexibilitu, svobodu a pohodlí domova – to vše najdete v novém projektu Ateliery Strašnice vyrůstajícím uprostřed oblíbené obytné čtvrti.

Areál bude tvořit dvojice budov vyrůstajících na společné podnoži garážových stání, mezi domy vznikne klidné atrium s předzahrádkami a pěším přístupem k domu. Na prodej bude celkem 95  jednotek a 88 garážových stání.
 

Komfort jako u bytů

Plný komfort zahrne podzemní garážová stání, sklepy a balkony, uvnitř jednotek naleznete moderní koupelny s kvalitními zařizovacími předměty, prostorné místnosti s plovoucími podlahami, připojení na rychlý Internet, TV. Menší jednotky jsou velmi vhodné jako startovací pro mladé lidi, větší ateliery s dispozicí 3+kk nebo dokonce 4+kk nabídnou atraktivní polohu ve vyšších patrech, dostatek prostoru a velké balkony nebo terasy s krásnými výhledy.

Standardní vybavení zahrnuje bezpečnostní vstupní i interiérové dveře s nadstandardní výškou 210 cm, plovoucí podlahy, obložkové zárubně, velkoformátové obklady 30x60 cm, baterie i zařizovací předměty renomovaných značek. Vysokorychlostní Internet usnadní práci z homeoffice.

Výhodný pronájem

Ateliery Strašnice jsou vhodným investičním nástrojem. Pro všechny investory bude jistě zajímavá nízká energetická náročnost budovy, praktické uspořádání dispozic, pěší vzdálenost od stanice metra, snadná doprava do centra Prahy i blízkost kancelářských center na Vinohradech a ose metra A.

Pronájmy v klidném místě v blízkosti metra a dosahu administrativních center jsou v Praze stále žádanější.  Výše nájmu u atelieru 2+kk u projektu Ateliery Strašnice může dosáhnout částky 15.000-17.000 Kč měsíčně. Budoucí pronájem jednotky Vám rádi zprostředkujeme.

Koupi jednotky je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru. Zajistíme výhodné financování s úrokem již od 2,22 % u úvěrů na 80 % ceny nemovitosti.
 


Lokalita

Strašnice - klidná obytná čtvrť

Projekt je zasazen do příjemného prostředí uprostřed klidné obytné čtvrti. V okolí projektu na sebe navazuje - tak jako v celých Strašnicích - zástavba z období 1. republiky a ze 60.-80. let dvacátého století, naleznete tu obytné domy obklopené vzrostlou zelení, obchody, sportoviště, školy i školky.

V blízkosti se nachází známý oddechový areál Gutovka s parkem, lezeckou stěnou, vodními prvky a zařízením pro další volnočasové aktivity, sportovní areál s tenisovými kurty, dětská hřiště, venkovní posilovny... 

Nedaleko je supermarket Billa i nákupní centrum Tesco Skalka, v blízkosti metra Strašnická je řada menších obchůdků, „za dvěma rohy“ je známá Restaurace U kašpárka.

Štěchovická ulice, kde nový areál vyroste, je souběžná se známější ulicí V Olšinách. Stanice metra Strašnická a Skalka jsou v pěší vzdálenosti, přímo u paty domu navíc staví autobus 175. Nejbližšími sousedy nového projektu jsou školka, hotel a obytná zástavba se vzrostlou zelení ze 60. let.
 
 
 

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena
Všechny byty prodány

Kontaktovat makléře

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.