Ateliery Strašnice

Štěchovická ulice, Praha 10-Strašnice       Jaro/léto 2022
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 0 - 0 Kč
termín dokončení: Jaro/léto 2022
energetický štítek: B
PŘEDSTAVENÍ projektu

Investice pro život

Flexibilitu, svobodu a pohodlí domova – to vše najdete v novém projektu Ateliery Strašnice vyrůstajícím uprostřed oblíbené obytné čtvrti.

Areál bude tvořit dvojice budov vyrůstajících na společné podnoži garážových stání, mezi domy vznikne klidné atrium s předzahrádkami a pěším přístupem k domu. Na prodej bude celkem 95 atelierových jednotek s balkonem, předzahrádkou nebo terasou. Jednotky budou kolaudovány jako ateliery, ale provedeny ve standardu bytových jednotek.

V šestém nadzemním podlaží budovy A a sedmém a osmém podlaží budovy B vzniknou nadstandardní jednotky 4+kk a 5+kk s terasami a otevřeným výhledem do okolí.

Komfort jako u bytů

Plný komfort zahrne podzemní garážová stání, sklepy a balkony, uvnitř jednotek naleznete moderní koupelny s kvalitními zařizovacími předměty, prostorné místnosti s plovoucími podlahami, připojení na rychlý Internet, TV. Menší jednotky jsou velmi vhodné jako startovací pro mladé lidi, větší ateliery s dispozicí 3+kk nebo dokonce 4+kk nabídnou atraktivní polohu ve vyšších patrech, dostatek prostoru a velké balkony nebo terasy s krásnými výhledy.

Standardní vybavení zahrnuje bezpečnostní vstupní i interiérové dveře s nadstandardní výškou 210 cm, plovoucí podlahy, obložkové zárubně, velkoformátové obklady 30x60 cm, baterie i zařizovací předměty renomovaných značek. Vysokorychlostní Internet usnadní práci z homeoffice.

Výhodný pronájem

Ateliery jsou vhodným investičním nástrojem. Pro všechny investory bude jistě zajímavá nízká energetická náročnost budovy, praktické uspořádání dispozic, pěší vzdálenost od stanice metra, snadná doprava do centra Prahy i blízkost kancelářských center na Vinohradech a ose metra A.

Pronájmy v klidném místě v blízkosti metra a dosahu administrativních center jsou v Praze stále žádanější.  Výše nájmu u atelieru 2+kk u projektu Ateliery Strašnice může dosáhnout částky 15.000-17.000 Kč měsíčně. Budoucí pronájem jednotky Vám rádi zprostředkujeme.

Koupi jednotky je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru. Zajistíme výhodné financování s úrokem již od 2,09 % u úvěrů na 80 % ceny nemovitosti.
 


Lokalita

Strašnice - klidná obytná čtvrť

Projekt je zasazen do příjemného prostředí uprostřed klidné obytné čtvrti. V okolí projektu na sebe navazuje - tak jako v celých Strašnicích - zástavba z období 1. republiky a ze 60.-80. let dvacátého století, naleznete tu obytné domy obklopené vzrostlou zelení, obchody, sportoviště, školy i školky.

V blízkosti se nachází známý oddechový areál Gutovka s parkem, lezeckou stěnou, vodními prvky a zařízením pro další volnočasové aktivity, sportovní areál s tenisovými kurty, dětská hřiště, venkovní posilovny... 

Nedaleko je supermarket Billa i nákupní centrum Tesco Skalka, v blízkosti metra Strašnická je řada menších obchůdků, „za dvěma rohy“ je známá Restaurace U kašpárka.

Štěchovická ulice, kde nový areál vyroste, je souběžná se známější ulicí V Olšinách. Stanice metra Strašnická a Skalka jsou v pěší vzdálenosti, přímo u paty domu navíc staví autobus 175. Nejbližšími sousedy nového projektu jsou školka, hotel a obytná zástavba se vzrostlou zelení ze 60. let.
 
 
 

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena

Kontaktovat makléře

Pavel Bošek

Pavel Bošek

makléř

+420 602 264 956
pavel.bosek@tide.cz

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.