Řadové RD Prokopská brána

ul. Novoveská, Jinonice Praha 5       jaro 2023
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 25 800 000 - 0 Kč
termín dokončení: jaro 2023
energetický štítek: B
Nejmenší byt: 6+kk
Největší byt: 7+kk
PŘEDSTAVENÍ projektu
Projekt RD Prokopská brána nabízí sedm ojedinělých řadových rodinných domů v bezprostřední návaznosti na největší pražský přírodní park Prokopské a Dalejské údolí. Řadové rodinné domy jsou rozděleny do dvou sekcí (objektů) po 3 a 4 domech s napojením na stávající a nově budovanou komunikaci.
Dispozice rodinných domů, 6+kk, byly navrženy s důrazem na co nejlepší využití pozemku v návaznosti na využitelnost všech místností a dostatek úložných prostor. Jednotlivé domy mají dvě nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží, jsou umístěné v mírně svažitém terénu s orientací zahrad na jižní a západní stranu s výhledem do zeleně. U krajních ŘRD možnost užívání nebo pronajímání samostatné jednotky s odděleným vstupem.
Domy jsou navrženy ve velmi kvalitních standardech zařízení a použitých materiálů s důrazem na funkčnost, nadčasovost a dlouhou životnost. Každý dům má vlastní tepelné čerpadlo zajišťující vytápění a přípravu teplé užitkové vody. Systém je připraven k případné instalaci vnitřních klimatizačních jednotek. Zelené střechy domů zlepšují komfort bydlení a snižují energetickou náročnost.

Ideální místo pro klidné rodinné bydlení ve výjimečné lokalitě pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností jak do centra města, tak i na vnitřní a vnější městský okruh a do navazujícího přírodního parku.

 


Lokalita
 

Projekt RD Prokopská brána se nachází na jižním okraji historické části Jinonic v těsné blízkosti největšího pražského přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí. Málo frekventovaná Novoveská ulice zde končí a přechází do komunikace s omezeným provozem a cyklostezky na samém kraji přilehlého parku. Stejně jako příroda je v pěší dochozí vzdálenosti i autobusová zastávka cca 6 min (500m), stanice metra B Nové Butovice nebo Jinonice cca 15 min (1,1 km) a vlaková zastávka Jinonice (11 min) s přímým spojením do centra města. 

Kompletní občanskou vybavenost nabízí blízké obchodní centrum Nové Butovice a nově vybudovaný komplex Waltrovka. Lokalita je snadno dopravně dostupná i díky napojení na vnitřní a vnější městský okruh a s bezproblémovým parkováním.Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena
Všechny byty prodány

Kontaktovat makléře

Pavel Bošek

Pavel Bošek

makléř

+420 602 264 956
pavel.bosek@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.