Rezidence 4U living

Praha 4, ul. Pod Děkankou       Dokončeno
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 3 990 000 - 36 490 000 Kč
termín dokončení: Dokončeno
energetický štítek: C
Nejmenší byt: 1+kk
Největší byt: 6+kk
PŘEDSTAVENÍ projektu

PRODÁNO - Luxusní nové byty na okraji Podolí

Rezidence 4U living vyrůstá v Praze 4 na pomezí Pankráce a Podolí. Skvělé místo, výjimečná architektura, originální design. Exkluzivní bytový projekt s rukopisem arch. Barbory Škorpilové. Designové bydlení na okraji vilové čtvrti a přitom 200 metrů od metra. Parky, Vyšehrad, podolské nábřeží, to vše máte na dosah. Byty 1+kk-5+kk od 32-146 m2, výjimečný penthouse 220 m2 v nejvyšším patře. Garážová stání, kamerový systém, recepce.
 

Vysoký standard domu i bytů

Vysoký standard domu i bytu: dřevohliníková okna JOSKO, zakázkové dveře v.220 cm, dřevěné třívrstvé podlahy, vyšší světlá výška místností, osvětlení zapuštěné do podhledu, klimatizace u bytů v nejvyšších dvou patrech, příprava na klimatizaci v ostatních podlažích. Citlivě navržené společné prostory domu a recepce.
Originální design ctí 4U: Uměřenost, umění práce s detailem, účelnost, ušlechtilé materiály.
PENB C.

 

Luxusní penthouse nedaleko centra Prahy

Největším bytem v projektu je penthouse v nejvyšším podlaží o vnitřní podlahové ploše 220 m2. Byt má úžasné výhledy na Dívčí Hrady, Strahov i Vyšehrad, jeho poloha zaručuje naprosté soukromí. Kromě terasy u obývacího pokoje má byt k dispozici střešní terasu o ploše 100 m2 s vývody pro sprchu a kuchyňku. Interier tohoto výjimečného bytu lze dotvořit přímo na základě dialogu s architektem kupujícího.
 


Lokalita
Rezidence 4U Living vyrůstá v ulici Pod Děkankou v Praze 4 na pomezí Podolí a Pankráce přibližně 200 metrů od stanice metra Pražského povstání. Kromě rychlého spojení s centrem města lokalita nabízí veškerou infrastrukturu: školy, školky, sportoviště, denní nákupy i restaurace a kavárny v pěší vzdálenosti. Podolské nábřeží s jachtklubem a populární cyklostezkou je snadno dosažitelné pěšky i na kole, stejně jako Vyšehrad a park Kavčí Hory. Nově vyrůstající bytový dům přímo sousedí s vilovou čtvrtí na jedné straně a obytnými a kancelářskými budovami na druhé straně.
 

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena
Všechny byty prodány

Kontaktovat makléře

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.