Prodej bytu 2+kk

Vrchlabí , Vrchlabí , Labská      

Ideální rekreační apartmán 2+kk ve Vrchlabí

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: 911256
vnitřní plocha: 43 m2
patro: 1. patro
parkování: Garáž
energetický štítek: C - Vyhovující
stav:
PRODÁNO
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
Nově zkolaudovaný moderně řešený byt 1+kk/2+kk s plochou 42,5 m2. Bytová jednotka je součástí projektu, který vyrostl u břehu Labe, pár kroků od historického centra a přitom na okraji rozsáhlého přírodního území. Nov letní cena 4.190.000 Kč.

Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží (1. patře), orientován na západ. Fotografe zobrazují vzorový byt stejné velkosti, který je umístěn o patro výše. Dispozice zahrnuje obývací pokoj a ložnici, komoru poskytující dostatek úložných prostor, koupelnu se sprchovým koutem. Budova má bezbariérový přístup a výtah, v přízemí je lyžárna.

Vrchlabí je oblíbeným místem cílem výletů i místem k bydlení. Je ideálním východiskem pro letní i zimní dovolenou, snadno dosažitelná jsou lyžařská centra Hořejší Vrchlabí, Herlíkovice i Špindlerův Mlýn. Vrchlabí nabízí řadu atrakcí a možností výletů pro pěší turisty i cyklisty, přímo ve Vrchlabí je kompletní zázemí obchodů a služeb i rekreačních zařízení včetně aquacentra či zimní běžecké dráhy.

Byt je dokončený a připravený k předaní novému majiteli k bytu lze dokoupit parkovací stání na zakladači. Byt je možné financovat hypotékou.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.