Prodej bytu 2+kk

Vrchlabí , Vrchlabí , Labská
4 989 000 Kč / Nemovitost
Mám zájem o nemovitost

Prodej apartmánu 2+kk ve Vrchlabí Krkonoše

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04345
vnitřní plocha: 48.2 m2
patro: 2. patro
parkování: Garážové stání
energetický štítek: C - Vyhovující
cena: 4 989 000 Kč / Nemovitost cena garážového stání 333.500 Kč
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
Nově stavěný apartmán v kouzelném místě na břehu Labe v centru Vrchlabí. Apartmány Riverside Vrchlabí se mohou stát vaší základnou pro zimní i letní dovolenou i výnosnou investicí. Díky poloze nedaleko náměstí máte k dispozici veškeré zázemí tohoto podhorského města. Skibusem je snadno dosažitelný skiareál Herlíkovice-Bubákov, v blízkosti se nalézají další 3 oblíbená lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna.

Nabízený apartmán (B 304) o velikosti 2+kk situovaný ve 3. nadzemním podlaží bude mít podlahovou plochu 48,2 m2. Je orientován východním směrem s výhledem přes řeku na původní nízkopodlažní zástavbu. Spolu s bytem je prodáváno garážové stání na zakladači v ceně 333.500 Kč. Garážová stání jsou v přízemí objektu, v každé sekci je výtah.

Bytová jednotka je součástí projektu, který zahrne dvojici bytových domů na opačných březích Labe propojenou soukromou lávkou. Na prodej je celkem 56 apartmánů a více než 60 parkovacích stání, v první etapě je nabízeno 36 bytů. Zázemí domů budou tvořit lyžárny, kolárny a společná recepce, v přízemí domu B v Labské ulici vzniknou dva menší komerční prostory.

Všechny apartmány budou kolaudovány jako bytové jednotky a poskytnou veškerý komfort, standardní vybavení budou tvořit dřevěná eurookna, obložkové zárubně, prakticky řešené podlahové krytiny. V domě B bude plynová kotelna zajišťující topení a ohřev teplé vody. PENB C. Jednotky budou napojeny na Internet.

Termín dokončení: říjen 2023.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Prohlédněte si další nabídky

Prodej bytu 2+1, 57 m2 v Dejvicích
Praha 6 / 6 480 000 Kč za Nemovitost

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.