Prodej bytu 3+kk

Vrchlabí , Vrchlabí , Labská
Na vyžádání Mám zájem o nemovitost

Prodej bytu v klidném místě nedaleko centra Vrchlabí

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04413
vnitřní plocha: 55.8 m2
patro: 2. patro
parkování: Garážové stání
energetický štítek: C - Vyhovující
stav:
PRODÁNO
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
REZERVOVÁNO
Ve výhradním zastoupení nabízíme příjemný světlý byt 3+kk o ploše 55,8 m2 ve 3. nadzemním podlaží s orientací na západ. Byt se nachází v komorním projektu Riverside Vrchlabí s 56 byty přímo u historického centra Vrchlabí. Koncepce projektu umožňuje využití bytu jak pro rekreaci tak ke stálému bydlení. Všechny jednotky budou kolaudovány jako byty, dům má bezbariérový vstup a výtah. Zázemí všech tří budov budou tvořit lyžárny, sklepy a garážová stání. Byt bude kolaudován v listopadu letošního roku. Součástí ceny je i komora umístěná na patře.

Standardní vybavení tvoří dřevěná eurookna, obložkové zárubně, moderní obklady a dlažby a zařizovací předměty. Spolu s byty jsou prodávána garážová nebo venkovní parkovací stání, ceny stání od 333.000 - 400.000 Kč. Vstřícný platební kalendář 75 % ceny hrazeno po kolauadaci.

Nově stavěné apartmány Riverside Vrchlabí se mohou stát vaší základnou pro zimní i letní dovolenou i výnosnou investicí. Díky poloze nedaleko náměstí máte k dispozici veškeré zázemí tohoto podhorského města, díky umístění v blízkosti Labe jste jen pár desítek kroků od přírody. Skibusem je snadno dosažitelný skiareál Herlíkovice-Bubákov, v blízkosti se nalézají další 3 oblíbená lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna.

PENB C. Termín dokončení listopad 2023.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.