Prodej bytu 1+kk

Vrchlabí , Vrchlabí , Labská
3 721 400 Kč / Nemovitost
Mám zájem o nemovitost

Apartmán 1+kk v poslední etapě Riverside Vrchlabí

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04477
vnitřní plocha: 28.9 m2
patro: 1. patro
parkování: Garážové stání
energetický štítek: C - Vyhovující
cena: 3 721 400 Kč / Nemovitost
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
Prakticky řešený byt 1+kk v poslední etapě projektu Riverside Vrchlabí. Atraktivní obytný soubor vyrůstá na břehu Labe, pár kroků od náměstí i od zelených kopců zdvihajících se nad okolní zástavbou. Projekt tvoří dva bytové domy spojené soukromou lávkou, jejichž zázemí zahrnuje lyžárny, sklepy, recepci a garážová a venkovní parkovací stání. Jednotky budou kolaudovány jako byty a jsou vhodné k rekreačním i dlouhodobým pobytům.

Byt je situován v 1. patře s orientací směrem na jihozápad do Labské ulice. Součástí standardního vybavení jsou dřevěná eurookna, vinylové podlahy s dekorem dřeva, obložkové zárubně, moderní zařizovací předměty a obklady o rozměrech 60x30 a 60x60 cm. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, toaleta i místo pro pračku.

Vrchlabí je rozvíjející se město s rekonstruovaným historickým jádrem, které tvoří letní i zimní bránu Krkonoš. V těsné blízkosti jsou 3 lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna, na okraji Vrchlabí jsou udržované lyžařské stopy. V létě okolí nabízí bezpočet aktivit od horských túr a cyklovýletů až po nedaleké golfové hřiště.

K bytu je možné koupit i sklep a garážové stání na zakladači.

Výhodný platební kalendář počítá s platbou první zálohy ve výši 15 % po uzavření smlouvy o budoucí smlouvě, zbývající část je hrazena až v roce 2024, což umožní snížení celkové ceny, pokud bude schválen ekonomický balíček zahrnující i snížení sazby DPH na bytovou výstavbu z 15 na 12%. Kolaudace je plánována červenec 2024.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Prohlédněte si další nabídky

Apartmán 2+kk v novostavbě v centru Vrchlabí
/ 4 834 000 Kč za Nemovitost
Prodej apartmánu 2+kk ve Vrchlabí Krkonoše
/ 4 594 000 Kč za Nemovitost

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.