Prodej bytu 2+kk

Vrchlabí , Vrchlabí , Labská

Apartmán s balkonem s výhledem přes Labe

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04495
vnitřní plocha: 45.5 m2
patro: 2. patro
parkování: Garážové stání
energetický štítek: C - Vyhovující
stav:
PRODÁNO
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
Prodej bytu 2+kk s balkonem v kouzelném místě na pomezí historického jádra Vrchlabí a krásné přírody. Bytový dům zahrnující 42 apartmánů, lyžárnu a parkovací stání stojí přímo na břehu Labe necelých 100 metrů od historického centra a zámku. Nabízený byt je orientovaný směrem k Labi, s výhledem na volnou zástavbu a blízké zelené svahy na protějším břehu. Dispozice bytu umožňuje ubytování čtyřčlenné rodiny, je však vhodný i pro delší či celoroční pobyt. Kuchyňský kout poskytuje prostor pro plnohodnotnou kuchyň, koupelna má místo pro pračku a projektanti nezapomněli ani na komoru přímo v bytě. Kromě toho je možné zakoupit sklep v přízemí domu anebo uložit lyže či boby do společné lyžárny.

Vrchlabí se stalo v posledních letech oblíbenou základnou pro zimní i letní pobyty v Krkonoších. V blízkosti naleznete 3 lyžařská střediska: Horní Vrchlabí, Herlíkovice-Bubákov a Špindlerův Mlýn. Přímo v okolí Vrchlabí je řada upravovaných běžeckých stop. K relaxu po dní stráveném na lyžích může posloužit wellnes v blízkém hotelu, nedávno otevřený krytý bazén anebo některá z blízkých restaurací či kaváren.

Byt označený v dokumentaci B 205 bude připraven k nastěhování v únoru 2024. Fotografie ukazují standardní vybavení projektu Riverside Vrchlabí na příkladu již dokončeného bytu z 1. etapy.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.