Prodej domu 2+kk

Chrbonín , Chrbonín

Prodej domu-chalupy v jižních Čechách, okr. Tábor, Chrbonín

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04401
vnitřní plocha: 60 m2
parkování: Venkovní stání
energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
stav:
PRODÁNO
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji typické jihočeské stavení v poklidné obci Chrbonín. Uprostřed uzavřeného dvorku na vás dýchne klid a naprostá harmonie místa. Kamenné stavby, které tvoří obytná stavba (60 m2), dílna (45 m2), stodola ( 100m2) a budova původně určená pro hospodářská zvířata (60m2), jsou sice ve stavu před rekonstrukcí, ale podstatné stavební prvky jsou v dobrém stavu. V průběhu posledních 10 let se některé části rekonstruovaly. Obvodové zdivo obytné budovy má z venku pouze neudržovanou omítku, vnitřní prostory jsou však suché bez jakýchkoliv plísní, podlahy jsou betonové s linoleem, dřevěná konstrukce krovů je také ve velmi zachovalém stavu s novou střešní krytinou a možností půdní vestavby. Nemovitost nabízí mnoho různých stavebních řešení, což zhodnotíte nejlépe na místě. Velmi důležité je, že je objekt napojen na obecní vodovod a kanalizaci, samozřejmě i přípojku el. energie Na pozemku bývala studna, která je nyní provizorně zasypaná. Celková plocha pozemku je 1472 m2, z toho dvorek se všemi přilehlými budovami zabírá 633 m2 a zahrada má plochu 839 m2. Nyní obytná část o celkové ploše 60 m2 se skládá ze dvou místností. Hlavní a prostornější místnost s kachlovými kamny (asi 37 m2) je orientovaná J-Z směrem s okny do dvorku i do ulice, okna druhého pokoje (12 m2) směřují pouze na západní stranu do dvorku. Nad celou obytnou částí a dílnou je možnost půdní vestavby (150 m2), střecha je zde nová, ale bez izolace. Na nové využití čeká i velmi prostorná stodola. Na pozemek vedou 2 vjezdy z ulice, jak na dvorek, tak i na zahradu, i dvůr je průjezdný dále na zahradu. Objekt může být využíván k rekreaci i k trvalému bydlení.
Obec Chrbonín je velmi tichá, silnice totiž v obci končí. Potřebná občanská vybavenost je k dispozici ve 4 km vzdálené obci Choustník. Tábor a Soběslav jsou ve 20 km vzdálenosti.
Nemovitost stojí za návštěvu, díky jedinečné atmosféře, která je fotografiemi nepřenositelná. Prohlídky realizujeme většinou o víkendech.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Hana Hlavatá

Hana Hlavatá

makléř

+420 728 235 358
hana.hlavata@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Prohlédněte si další nabídky

Novostavba nízkoenergetického domu Praha - Dubeč
Praha 10 / 18 590 000 Kč za Nemovitost
Prodej novostavby RD, Praha 6 - Lysolaje
Praha 6 / 29 000 000 Kč za Nemovitost
Novostavba moderního rodinného domu Praha - Dubeč
Praha 10 / 20 690 000 Kč za Nemovitost

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.