Prodej domu 7+1

Drahotěšice , Drahotěšice

REZERVACE. Rodinný dům, 165m2, pozemek 593m2, rekreace i trvalý pobyt, cyklistika, golf, Drahotěšice, Jižní Čechy

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04253
vnitřní plocha: 165 m2
parkování: Venkovní stání
energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
stav:
PRODÁNO
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
REZERVACE. Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovoluji nabídnout rodinný dům ideálních rozměrů a ve výborném stavu, ihned ke spokojenému bydlení. Může být využíván k rekreaci nebo k trvalému bydlení. Celková užitná plocha domu je 165m2, celý pozemek pak má 593 m2. Mile útulný interiér ve stylu „Provence“ proteplený 2 originálními krby (mořský pískovec) je proveden za použití velmi kvalitních a vkusných materiálů, vybaven hodnotným nábytkem a dekoracemi, které může být přenecháno s domem za cenu 1mil Kč. Dispozice domu umožňuje pohodlný pobyt až 10 osobám. Přízemí objektu, jehož přestavba proběhla v r. 2000, dominuje nádherná kuchyně z třešňového masivu (18m2) s krbem vytápějícím i horní galerii a sousední obytnou halu, která propojuje ulici se zahradou. Dále je ve spodním patře uzavřená část s dvěma pokoji – ložnicemi ( 17 a 13 m2) s vytápěnou mramorovou podlahou a krbem a hlavní koupelna se sprchou, umyvadlem, WC. Ze zahrady je pak obslužná druhá koupelna ( sprcha,WC, pračka) a sklad ( zahradní technika, nářadí, kola apod.). Podkroví nabízí odpočinek na krbem prohřáté otevřené galerii (11m2) nebo v hlavní ložnici ( 17,2m2) a čtyřech dalších menších pokojích (2x6,5m2 a 2x9m2) po obou stranách domu, rozdělených chodbou. Dům je připojený na veřejný vodovod, plynovod ( kotel+boiler), odpadní vody jsou jímány do septiku. Celý dům má kromě krbů i ústřední vytápění s termostatem nastavitelným i na temperování objektu a elektronický zabezpečovací systém. Vstup a vjezd je možný ze zahrady. Dostatek venkovního parkování i pro více aut.
Drahotěšice jsou malebná jihočeská vesnička ležící v nadmořské výšce 526m na trase mezi Ševětínem a Dolním Bukovskem na okraji rozsáhlých lesů mezi Hlubokou nad Vltavou a Purkavcem. Pro svou polohu jsou Drahotěšice vyhledávaným rekreačním místem. Jsou v dosahu golfových resortů: Hluboká (15min), Golf club Mnich, Kestřany (50km), obklopené množstvím cyklotras a rybníků.
České Budějovice 15 min, Praha 1:20min, Třeboň 28min.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Hana Hlavatá

Hana Hlavatá

makléř

+420 728 235 358
hana.hlavata@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Prohlédněte si další nabídky

Novostavba nízkoenergetického domu Praha - Dubeč
Praha 10 / 18 590 000 Kč za Nemovitost
Prodej vícegeneračního domu na Malvazinkách, Smíchov
Praha 5 / 27 500 000 Kč za Nemovitost
Prodej novostavby RD, Praha 6 - Lysolaje
Praha 6 / 29 000 000 Kč za Nemovitost

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.