Prodej domu 5+1

Husinec , Řež , Červená Skála
16 590 000 Kč / Nemovitost
Mám zájem o nemovitost

Prodej rodinného domu v zahradní čtvrti Červená skála, Husinec Řež

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04522
vnitřní plocha: 167 m2
balkon, terasa: 9 m2
parkování: Garáž
energetický štítek: C - Vyhovující
cena: 16 590 000 Kč / Nemovitost
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
Nabízíme k prodeji moderní rodinný dům v oblíbené zahradní čtvrti Červená skála v Husinci-Řeži, pouhých 9 km od okraje Prahy. Dům sousedí přímo s parkem, který leží ve středu této moderní vilkové čtvrti, jehož součástí jsou i dětské a sportovní hřiště.

Atriový rodinný dům z roku 2008 nabízí velkoryse řešený obytný prostor s dispozicí 5+1 o celkové ploše 202 m2, jeho obytná plocha činí 167 m2, dvougaráž má plochu 35 m2.

Obývací pokoj je orientován do prosluněného atria plného zeleně, jehož poloha a orientace zaručuje naprosté soukromí. Obývací pokoj má výstup do atria přes dřevěnou terasu krytou elektricky ovládanou markýzou. Na obývací pokoj navazuje kuchyně s denním osvětlením a na opačné straně pokoj, který může sloužit jako ložnice nebo pracovna. Zázemí domu v přízemí tvoří komora/šatna, hostinské WC, úložný prostor s plynovým kotlem pod schodištěm a dvougaráž.

Dřevěné schodiště vás vyvede do horního podlaží, kde se nalézají další 3 ložnice, rodinná koupelna s oknem a druhá koupelna, která má v současné době místo sprchy instalace pro pračku. Největší pokoj horního podlaží má svoji terasu orientovanou směrem k parku.

Dům má čistou a přehlednou moderní dispozici s prostornými místnostmi a dostatkem denního světla. Ve všech obytných místnostech jsou plovoucí dřevěné podlahy, ve vstupní chodbě, koupelnách a na WC dlažba. Na všech oknech kromě koupelny jsou vnější žaluzie. Topení a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.

Husinec-Řež je moderní obec ležící v zákrutu Vltavy, autem jen 8,5 km od okraje Prahy, která má s centrem Prahy vlakové i autobusové spojení. Autobusem se dostanete během 15-18 minut na stanici metra Kobylisy, zatímco vlak (trať z Kralup do Prahy) jede přímo na Masarykovo nádraží v centru Prahy. V obci je státní i lesní školka, první stupeň základní školy, aktivní turistický oddíl, tenisové kurty a fotbalové hřiště, sportovní centrum Osmička i kulturní centrum Polepšovna ducha, jehož věhlas překračuje hranice okresu :-) Nemluvě o prodejně potravin, zahradnictví, kadeřnictví, kosmetice, hospůdce na hřišti a kavárně tamtéž … Zdravotní středisko je v blízkých Klecanech.

Řež je velmi příjemné místo k životu díky okolnímu přírodnímu prostředí. Nedaleko od domu je přírodní památka Červená skála, podle níž celá čtvrť získala jméno; horní a spodní část Řeže jsou odděleny borovicovým lesem a celou obec obtáčí Vltava, ke které sejdete na několika místech.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Prohlédněte si další nabídky

Prodej vícegeneračního domu na Malvazinkách, Smíchov
Praha 5 / 27 500 000 Kč za Nemovitost
Novostavba nízkoenergetického domu Praha - Dubeč
Praha 10 / 18 590 000 Kč za Nemovitost
Prodej novostavby RD, Praha 6 - Lysolaje
Praha 6 / Na vyžádání
Novostavba moderního rodinného domu Praha - Dubeč
Praha 10 / 20 690 000 Kč za Nemovitost

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.