Pronájem domu 5+1

Praha, Praha 4

Pronájem malebného domu s krásně udržovanou zahradou v Průhonicích, Říčanská, Praha

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N02842
vnitřní plocha: 230 m2
parkování: Garáž
energetický štítek: C - Vyhovující
stav:
PRONAJATO
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
Nabízíme k pronájmu samostatně stojící, výjimečně umístěný rodinný dům 5+1 s krásnou udržovanou zahradou v absolutním soukromí uprostřed zeleně a přitom v samém centru Průhonic.
Za vstupními dveřmi domu je předsíň se schodištěm do patra, která rozděluje přízemí na technickou a obytnou část. Na levé straně v přízemí je garáž, technická místnost a prádelna s úložným prostorem, v pravé části domu je velký obývací prostor s krbem s přímým vstupem na terasu a do zastřešeného podloubí. Na obývací prostor navazuje jídelna s kuchyní, která má samostatné dveře do zahrady V této části domu je také pracovna a koupelna. V patře domu se nachází tři ložnice a dvě koupelny /s vanou a se sprchou/. Jedna ze tří ložnic má velkou terasu.
Dům má plynové vytápění, alarm, telefonní přípojku a satelit. Na zahradě je zahradní domek na nářadí a automatický zavlažovací systém. Všechna okna v přízemí mají elektrické zatahovací žaluzie. Stání pro druhé a třetí auto je možné na zpevněném pozemku na zahradě. PENB třída C.
Dům má snadnou dostupnost do centra Prahy, je zde rozlehlý průhonický park se zámkem, v dosahu dvě veliká nákupní centra, několik restaurací, velký zábavní vodní park, škola a školka. Anglická škola je vzdálena asi 20 minut autem.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Ludmila Hořovská

Ludmila Hořovská

makléř

+420 602 322 229
ludmila@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.