Výstavba Rezidence 4U Living na okraji pražského Podolí úspěšně pokračuje

Skvělé místo, výjimečná architektura, originální design. 4U Living nabízí možnost koupě bytu v exkluzivním projektu s rukopisem Barbory Škorpilové.

Výstavba Rezidence 4U Living na okraji pražského Podolí úspěšně pokračuje

Sedmipatrový dům nabídne 54 bytů s širokým rozpětím velikostí od garsonier až po penthouse o ploše 220 m2 v nejvyšším podlaží. Dům vyrůstá na rohu ulic Pod Děkankou a Procházkova, tedy nad klidnou vilovou čtvrtí a přitom kousek od metra.

Architektura 4U Living v sobě spojuje krásu i účelnost. Působivý dojem vytváří běloskvoucí fasáda a jednoduché linie. Mimořádně velké skleněné plochy a prostorné balkony dodávají domu vzdušnost a lehkost.

Novostavba bytového domu 4U Living v Praze 4

Standard domu zahrnuje recepci a podzemní garážová stání s kamerovým systémem, dřevohliníková okna rakouské výroby a přípravu na klimatizaci ve všech bytech.

Recepce bytového domu 4U Living

Úžasná poloha, atraktivní výhledy, promyšlené dispozice, prvotřídní materiály a interiéry od arch. Barbory Škorpilové slibují bydlení bez kompromisů. Díky velkému zájmu kupujících je v tuto chvíli v nabádce posledních 10 bytů. Byty 2+kk jsou téměř vyprodány, v nabídce zbývají již jen dva.

Prodej bytů byl zahájen na počátku září 2015, dokončení domu je plánováno na květen 2017. Naše realitní kancelář je exkluzivním prodejcem projektu. Bližší informace naleznete na www.4uliving.cz/

Další článek

Jak se vyvíjí ceny a nabídka bydlení v Praze 4

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.