Nové byty Pod jalovým dvorem

Pod Jalovým dvorem, Krč, Praha 4        duben 2023
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena bytů: 7 900 000 - 22 000 000 Kč
termín dokončení: duben 2023
energetický štítek: B
Nejmenší byt: 1+kk
Největší byt: 5+kk
PŘEDSTAVENÍ projektu
Budujeme místo, kde se lidé budou cítit dobře. Projekt Pod jalovým dvorem dokončený v létě 2023 nabídl pouze 17 bytů v moderním, nízkopodlažním domě. Nově postavený bytový dům leží v klidném místě na rohu slepé ulice a v těsném kontaktu s městskou zelení. Architekti ze studia Cuboid architekti v souladu s okolní zástavbou navrhli třípodlažní dům ve tvaru písměne L, který ve vnitrobloku vytváří klidný zelený parčík určený pro majitele bytů. Atraktivní moderní architektura, 

Třetí podlaží je ustupující a díky tomu vznikly u prostorných bytů 3+kk až 5+kk v horních podlažích velkorysé terasy s přímým výhledem do zeleně. Největší byty jsou řešeny jako dvoupodlažní s obývacími pokoji na horní úrovni, samozřejmostí jsou u nich dvě koupelny a dostatek úložných prostor. 

Lodžií, terasou nebo předzahrádkou disponuje každý z bytů 1+kk až 5+kk; sklepní kóje a garážová stání jsou samozřejmostí. Pro všechny byty jsou v podzemní garáži k dispozici nabíjecí zásuvky pro elektromobily.

Jedná se o pohodové bydlení v blízkosti Krčského lesa, IKEMU v budoucnu v dochozí vzdálenosti od stanice metra D. 
Nové byty jsou připraveny k nastěhování.


Lokalita
Les za dveřmi a centrum Prahy na dosah. Tak se dají charakterizovat hlavní benefity lokality, do níž je projekt Bytového domu Pod Jalovým dvorem situován. V krátké pěší vzdálenosti od Krčského lesa, největšího zalesněného území města Prahy a zároveň v v dosahu ulice Vídeňská, jež zaručuje velmi rychlou dosažitelnost centra města.

V pěší vzdálenosti je supermarket, škola, školka i budoucí stanice metra D.  Již tak rychlá dostupnost centra se ještě zvýší a zpohodlní zprovozněním stanice Nové Dvory, která je součástí plánované trasy D pražského metra.

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena

Kontaktovat makléře

Pavel Bošek

Pavel Bošek

makléř

+420 602 264 956
pavel.bosek@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.