Prodej domu 5+kk

Praha, Praha 10 , Dubeč , K hádku
20 690 000 Kč / Nemovitost
Mám zájem o nemovitost

Novostavba moderního rodinného domu Praha - Dubeč

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04524
vnitřní plocha: 170 m2
parkování: Garáž
energetický štítek: B - Úsporná
cena: 20 690 000 Kč / Nemovitost
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
Prodej krajního rodinného domu na rohovém pozemku ve vilkové čtvrti. Novostavba nízkoenergetického rodinného domu 5+kk vyrůstá v příjemném a hezkém prostředí v Praze 10-Dubči. Moderní rodinný dům s vnitřní užitnou plochou 170 m2 je součástí komorního projektu Mezi vilkami se 3 rodinnými domy.

Trojice rodinných domů vyrůstá na odděleném pozemku, který zaručí soukromí domů i zahrad. Rozsahem menší projekt s plánovaným termínem dokončení v červnu 2025 umožní v rámci klientských změn řešit i individuální přání.

Všechny 3 domy nabízejí moderní dispozici s obývacím pokojem s přímým výstupem na zahradu domu a kuchyní propojenou s obývacím prostorem.

Dům Cesmína je největším z plánované trojice domů. Je situovaný v nevzdálenější části pozemku se zahradou orientovanou na východ a na jih. Poloha domu i vzrostlá zeleň na hranici domů poskytuje domu tolik žádané soukromí. Velkoryse řešený obytný prostor o ploše 46 m2 je osvětlen ze dvou stran francouzskými okny, která propojují interier a exterier domu.

V přízemí se nachází i garáž, vstupní chodba s úložnými prostory a hostinské WC propojené s místností s instalacemi pro pračku a sušičku a druhá komora, do které se vstupuje z kuchyňského koutu. Do patra se vstupuje po odděleném schodišti prosvětleném seshora světlovodem. V patře jsou dva dětské pokoje, pracovna/hostinský pokoj a manželská ložnice. Dům má v horním podlaží dvě koupelny, jednu se sprchovým koutem a jednu s vanou. Manželská ložnice má připojenou šatnu a přímý vstup do koupelny.

Kromě garáže má dům Cesmína druhé parkovací stání ve dvoře, který je společný pro všechny tři domy.

Vysoký standard domu zahrnuje podlahové topení s vytápěním pomocí tepelného čerpadla, vnější žaluzie, přípravu pro klimatizaci, dřevěné podlahy, interiérové dveře výšky 210 cm, kvalitní vybavení koupelen a moderní interiérové prvky. Dům má v ceně navíc přípravu pro instalaci fotovoltaických panelů (jak místa pro ukotvení panelů na střeše domu tak i kabeláž).

Rodinné domy Mezi vilkami se nalézají v jižní části Dubče v klidné zástavbě nedaleko autobusové zastávky Dubečský hřbitov. Jejich zahrady sousedí se zahradami dříve dokončených rodinných domů.
Dubeč, rozsahem menší městská část je vyhledávaným místem pro rodinné bydlení pro svůj venkovský charakter zástavby, rozvinutou infrastrukturu i kvalitu přírodního prostředí v těsném okolí obce zahrnující mimo jiné přírodní památku Rohožník či meandry potoku Říčanka.

V blízkosti se nacházejí obchodní centra ve Štěrboholech, přímo v obci je menší obchod, restaurace, škola, školka i provozovna České pošty.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Prohlédněte si další nabídky

Prodej vícegeneračního domu na Malvazinkách, Smíchov
Praha 5 / 27 500 000 Kč za Nemovitost
Novostavba nízkoenergetického domu Praha - Dubeč
Praha 10 / 18 590 000 Kč za Nemovitost
Prodej novostavby RD, Praha 6 - Lysolaje
Praha 6 / 29 000 000 Kč za Nemovitost

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.