Rodinné domy Dubeč

Mezi vilkami | Rodinné domy Dubeč

K Vilkám, Praha 10-Dubeč       červen 2025
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena domů: 16 590 000 - 20 690 000 Kč
termín dokončení: červen 2025
energetický štítek: B
Nejmenší dům: 130 m2
Největší dům: 170 m2
PŘEDSTAVENÍ projektu

Trojice moderních rodinných domů ve vilkové čtvrti

Přemýšlíte o bydlení v rodinném domě avšak nechce se vám stěhovat za hranice Prahy? V konkurenci větších developerských projektů s desítkami řadových domů vyniká komorní projekt Mezi vilkami v Praze 10-Dubči. Jedná se o trojici rodinných domů s moderním způsobem vytápění tepelnými čerpadly:

  • příjemný projekt se 3 domy
  • moderní architektura
  • vysoký standard vybavení
  • soukromé zahrady
  • nízkoenergetické domy
Všechny tři domy mají dostatek prostoru i komfortu pro vícečlennou rodinu. Dispozice domů zahrnují rozlehlý obytný prostor s kuchyní v přízemí, 3-4 ložnice, 2 koupelny, technickou místnost a komoru či šatnu. Všechny domy mají vnitřní garáž a druhé venkovní parkovací stání na vlastním pozemku. Prostorné moderně řešené obývací pokoje mají přímý výstup na terasy, které plynule přecházejí v zahrady orientované na slunnou jižní stranu. 

Obytné plochy domů (tedy bez započtení plochy garáže) se pohybují od 112 do 151 m2, užitná plocha včetně garáže se pohybuje od 130 do 170 m2. Nejmenším je dům Azalka s jižní a západní orientací místností, největším domem je Cesmína se zahradou obklopující dům ze dvou stran - z jihu a východu.

Velkou výhodou je koncepce energeticky úsporného bydlení. Vytápění domů je zajištěno tepelnými čerpadly, obytné místnosti mají podlahové topení. Standardy domů zahrnují klimatizaci a kompletní elektropřípravu pro instalaci fotovoltaických panelů na střechu každého ze tří domů.  

Zajímají vás konkrétní dispozice a podrobnější popis vybavení jednotlivých domů? Kontaktujte nás, rádi se Vám budeme osobně věnovat.


Lokalita
Rodinné domy Mezi vilkami se nalézají v jižní části Dubče v klidné zástavbě nedaleko autobusové zastávky Dubečský hřbitov. Jejich zahrady sousedí se zahradami rodinných domů situovaných podél Halštatské ulice.
Mapa zde 

Dubeč je samostatnou městskou částí se 4000 obyvateli, součástí Prahy je od r.1974. Rozsahem menší městská část je vyhledávaným místem pro rodinné bydlení pro svůj  venkovský charakter zástavby, rozvinutou infrastrukturu i kvalitu přírodního prostředí v těsném okolí obce.

Městská část se aktivně stará o svůj majetek a výsledkem je nedávné rozšíření základní i mateřské školy, citlivá rekonstrukce historického špýcharu i veřejných ploch uprostřed obce a nově vybudovaný park podél toku Říčanky. V místě naleznete i obchody či poštu.

 

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena

Kontaktovat makléře

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Pavel Bošek

Pavel Bošek

makléř

+420 602 264 956
pavel.bosek@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.