Rodinné domy Dubeč

Mezi vilkami | Rodinné domy Dubeč

K Vilkám, Praha 10-Dubeč       červen 2025
 
ZÁKLADNÍ INFO
cena domů: 0 - 0 Kč
termín dokončení: červen 2025
energetický štítek: B
Nejmenší dům: 128 m2
Největší dům: 166 m2
PŘEDSTAVENÍ projektu

Trojice moderních rodinných domů ve vilkové čtvrti

Zahajujeme prodej rodinných domů v příjemném prostředí vilkové čtvrti v Praze 10-Dubči.
  • příjemný projekt se 3 domy
  • moderní architektura
  • vysoký standard vybavení
  • soukromé zahrady
  • nízkoenergetické domy
Všechny tři domy mají dostatek prostoru i komfortu pro vícečlennou rodinu. Dispozice domů zahrnují rozlehlý obytný prostor s kuchyní v přízemí, 3 ložnice, 2 nebo 3 koupelny a komoru či šatnu. Všechny domy mají vnitřní garáž a druhé venkovní parkovací stání na vlastním pozemku. Prostorné moderně řešené obývací pokoje mají přímý výstup na terasy, které plynule přecházejí v zahrady orientované na slunnou jižní stranu. 

Obytné plochy domů (tedy bez započtení plochy garáže) se pohybují od 112 do 146 m2, užitná plocha včetně garáže se pohybuje od 128 do 166 m2. Nejmenším je dům Azalka s jižní a západní orientací místností, největším domem je Cesmína se zahradou obklopující dům ze dvou stran - z jihu a východu.

Velkou výhodou je koncepce energeticky úsporného bydlení. Vytápění domů je zajištěno tepelnými čerpadly, obytné místnosti mají podlahové topení. Standardy domů zahrnují klimatizaci a kompletní elektropřípravu pro instalaci fotovoltaických panelů na střechu každého ze tří domů.  

Zajímají vás konkrétní dispozice a podrobnější popis vybavení jednotlivých domů? Kontaktujte nás, rádi se Vám budeme osobně věnovat.


Lokalita
Rodinné domy Mezi vilkami se nalézají v jižní části Dubče v klidné zástavbě nedaleko autobusové zastávky Dubečský hřbitov. Jejich zahrady sousedí se zahradami rodinných domů situovaných podél Halštatské ulice.
Mapa zde 

Dubeč je samostatnou městskou částí se 4000 obyvateli, součástí Prahy je od r.1974. Rozsahem menší městská část je vyhledávaným místem pro rodinné bydlení pro svůj  venkovský charakter zástavby, rozvinutou infrastrukturu i kvalitu přírodního prostředí v těsném okolí obce.

Městská část se aktivně stará o svůj majetek a výsledkem je nedávné rozšíření základní i mateřské školy, citlivá rekonstrukce historického špýcharu i veřejných ploch uprostřed obce a nově vybudovaný park podél toku Říčanky. V místě naleznete i obchody či poštu.

 

Jednotka
Dispozice
Velikost
Balkon
Stav
Cena

Kontaktovat makléře

Pavel Bošek

Pavel Bošek

makléř

+420 602 264 956
pavel.bosek@tide.cz

Pavel Velebil

Pavel Velebil

makléř

+420 602 269 011
pavel.velebil@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.