Prodej pozemku

Praha, Praha 4 , Cholupická
Na vyžádání Mám zájem o nemovitost

Prodej stavebního pozemku 684 m2 , Kamýk

ZÁKLADNÍ INFO
č. nabídky: N04386
plocha pozemku: 684 m2
typ pozemku: Stavební bydlení
parkování:
stav:
REZERVACE
PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI
PRODÁNO. Ekluzivní prodej stavebního pozemku o celkové výměře 684 m2 s pravomocně vydaným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu a objektu wellness. Pozemek se nachází v jednosměrné ulici Cholupická, je rovinnatý, s možností napojení na veškeré inženýrské sítě v ulici. Na pozemku se nachází nefunkční jednopatrový objekt chaty a garáže, které jsou v rámci nové výstavby určené k demolici.
Plánovaný objekt RD je třípodlažní, nepodsklepený, nicméně funkčně výborně řešený s dostatkem skladových a úložných prostor. Užitná plocha domu je 267 m2, s dispozičním řešením 6+kk s možností oddělení apartmánu v patře a využitím i jako dvougenerační bydlení. Objekt wellness je jednopodlažní s užitnou plochou 99 m2. K dispozici budou 3x garážová stání, dvě v rámci domu a jedno při objektu wellness. Oba navržené objekty uzavirají pozemek a vytvářejí příjemné soukromé atrium, odcloněné od okolí. Průkaz energetické náročnosti objektu je v třídě B, vytápění je primárně řešeno tepelným čerpadlem.
Pozemek se nachází v blízkosti zastávky MHD, v těsné blízkosti je veškerá možná infrastruktura - nákupní centrum, školy a školky, tenisový a fotbalový areál Tempo, přírodní koupaliště Lhotka je vzdálené 400m. Prodejní cena rovněž zahrnuje cenu za projekt. Pro podrobnější informace kontaktujte prosím makléře.
SDÍLET

Kontaktovat makléře

Pavel Bošek

Pavel Bošek

makléř

+420 602 264 956
pavel.bosek@tide.cz

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku
Zpět na výpis nabídek

Chcete dostávat informace o novinkách
a speciálních slevách mezi prvními?

Zapište se jako odběratel našeho newsletteru a žádná nabídka Vám už neuteče.